Ogrodzenie PB155 – najnowsza propozycja od Konsport

Każdego roku producenci związani z branżą ogrodzeniową oferują swoim klientom innowacyjne modele. Choć oferta jest bardzo zróżnicowana, to nowoczesne ogrodzenia łączy jedno – są tworzone zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi. Ogrodzenie wraz z bramą wjazdową, są równie istotnym elementem zewnętrznej części budynku, co elewacja, czy ogród. Odpowiednio dobrane ogrodzenie tworzy elegancką ramę, spójną z ogólną stylistyką domu i jego otoczenia. Współczesne ogrodzenia powinny być wyposażone w nowoczesne technologie zwiększające bezpieczeństwo posesji, którą ogradza, a także zapewniający wysoki komfort użytkowania. W odpowiedzi na potrzeby współczesnych klientów firma Konsport przedstawiła najnowszą propozycję ogrodzenia dostępną w tegorocznej kolekcji. Poznajcie wyjątkowe ogrodzenie PB155.

Nowoczesne ogrodzenie Konsport PB155

Najnowsza propozycja od producenta Konsport to systemowe ogrodzenie PB155, które wyróżnia się minimalistyczną elegancją. Ogrodzenie PB155 wykonano z wysokiej klasy materiałów, co zapewnia trwałość i doskonałą prezencję przez wiele lat. Głównym materiałem użytym do stworzenia ogrodzenia PB155 jest stal ocynkowana, malowana proszkowo, która jest odporna na negatywne działanie czynników zewnętrznych.

Ogrodzenie PB155 posiada charakterystyczne wypełnienie, które wyróżnia je spośród innych propozycji tego producenta. W roli wypełnienia skrzydła bramy i ogrodzenia zastosowano panele wykonane z blachy, o wysokości 155 cm. Pomiędzy kasetonami zachowano 15 mm przerwy, co tworzy efekt subtelnego ażuru i dodaje wizualnie monolitycznej stalowej konstrukcji lekkości. Ogrodzenie PB155 charakteryzuje zdecydowana, minimalistyczna forma, pozbawiona zbędnych ozdobników. Takie wzornictwo sprawia, że brama wraz z ogrodzeniem prezentują się niezwykle elegancko, nowocześnie i luksusowo. System PB155 doskonale komponuje się z nowoczesnymi budynkami mieszkalnymi, domami jednorodzinnymi, budynkami firm. Skutecznie grodzą i chronią prywatność mieszkańców, świetnie się przy tym prezentując.

Choć ogrodzenie wygląda masywnie i kosztownie, to w rzeczywistości jest stosunkowo lekkie i utrzymane w rozsądnej cenie. Panele będące wypełnieniem ogrodzenia w rzeczywistości są kasetonami bez tylnej ściany. Oczywiście takie rozwiązanie nie wpływa w żaden sposób na trwałość ogrodzenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktów Konsport? Zapraszamy do kontaktu, a także wizyty w naszych salonach stacjonarnych.