SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Solidne ogrodzenia panelowe

Jeśli szukasz sprawdzonego ogrodzenia do firmy, obiektu użyteczności publicznej, osiedla mieszkaniowego, fabryki, magazynu, boiska sportowego, stadionu, szkoły, placu zabaw czy bazy wojskowej, ogrodzenia panelowe to najlepszy wybór.

Ich solidna i zwarta budowa sprawia, że systemy te sprawdzają się przy obiektach wymagających bezkompromisowej ochrony oraz wysokiego poziomu bezpieczeństwa i wytrzymałości mechanicznej. Ogrodzenia panelowe bazują na ciężkich i trwałych panelach zgrzewanych, co wpływa na solidność i sztywność ogrodzenia. To estetyczne, funkcjonalne i stosunkowo niedrogie rozwiązanie w porównaniu z ogrodzeniami o podobnej wytrzymałości.

Różnorodność ogrodzeń panelowych

Oferujemy panele o różnych wysokościach – od 800 mm do 2560 mm. Standardowo wszystkie panele są ocynkowane ogniowo, dzięki czemu są mniej porowate oraz otrzymują powłoki antykorozyjne, odporne na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie i erozję. Nie wymagają zatem także konserwacji, co sprawia, że nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów związanych z ich użytkowaniem.

Panele występują w kilku typowych kolorach, ale na życzenie możemy je pomalować na dowolny kolor z palety RAL. Dysponujemy także wieloma wzorami paneli – wybór konkretnego zależy od klienta oraz od efektu, jaki chce osiągnąć. Ogrodzenie panelowe może bowiem zachęcać do wejścia na dany teren lub od tego pomysłu odwodzić.

Jeśli zainteresowały Cię ogrodzenia panelowe, skontaktuj się z nami! Doradzimy, jakie ogrodzenie panelowe wybrać, aby idealnie wkomponowało się w potrzeby Twoje lub Twojej firmy.

Potrzebujesz pomocy w doborze ogrodzenia?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt