SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Ogrodzenia sztachetowe – estetyczna ochrona prywatności

Osobom ceniącym sobie prywatność, a zarazem estetyczne i trwałe rozwiązania ogrodzeniowe, polecamy ogrodzenia wykonane ze sztachet. To ogrodzenia funkcjonalne i łatwe w konserwacji. Wykorzystywane są głównie do zabezpieczenia prywatnych posesji, domów jednorodzinnych, domków letniskowych czy ogródków działkowych. Szerokie sztachety pozwalają odgrodzić posesję od świata zewnętrznego i stworzyć wokół domu kameralną i cichą atmosferę z dala od oczu przechodniów.

Sztachety z blachy Aluzinc

W ofercie posiadamy sztachety standardowe wykonane z blachy Aluzinc. Dzięki zawartości aluminium, cynku i krzemu są one odporne na korozję atmosferyczną i korozję w środowiskach mokrych. Dodatkowym zabezpieczeniem jest nakładana metodą proszkową powłoka malarska, która jest dostępna we wszystkich kolorach palety RAL. Specjalne wyprofilowanie sztachet sprawia, że są one sztywne i wyglądają estetycznie.

Rodzaje wypełnienia sztachetami

Przęsła, bramy i furtki mogą być wypełnione jednostronnie lub obustronnie. Sztachety mogą być bardziej zagęszczone, ułożone w łuk lub poziomo (żaluzja). Na życzenie klienta wykonujemy elementy z innym rozstawem sztachet.

Mocowania sztachet

Sztachety mogą być mocowane do słupków stalowych lub murowanych za pomocą specjalnych obejm. Bramy i furtki zawierają regulowane zawiasy ocynkowane, które umożliwiają ich łatwą regulację podczas użytkowania.

Dodatkowym atutem tego rodzaju ogrodzeń jest specjalnie zaprojektowana i dostosowana do nich brama oraz furtka – prawa lub lewa.

Potrzebujesz pomocy w doborze ogrodzenia?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt