Jakość to sposób myślenia, który powoduje, że stosuje się i bez przerwy poszukuje najlepszych rozwiązań”.

Edward Deming

NBS System

Firma NBS System istnieje od 2008 roku, ale zbierane przez lata doświadczenie techniczne sprawia, że o naszych początkach można mówić wcześniej. Od lat poszukujemy rozwiązań, które najlepiej sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, zarówno przy domu, jak i w działalności przemysłowej. Poznając rynek polski i rynki zagraniczne, odkrywamy innowacyjne i najlepsze w swojej dziedzinie urządzenia, którymi chcemy dzielić się z naszymi klientami.

Szeroka wiedza o bramach różnego typu, ogrodzeniach, napędach do bram, systemach parkingowych oraz domofonach pozwala nam trafnie dobierać produkty do potrzeb inwestora. Szkolenia tematyczne przeprowadzane przez naszych dostawców i potwierdzone certyfikatami umożliwiają nam dogłębne poznanie rynku i wybieranie z niego tego, co najlepsze.

Kompleksowe rozwiązania, sprawdzone mechanizmy i bogata oferta produktów sprawiają, że grono naszych zadowolonych klientów nieustannie się poszerza.

Zakres naszych usług

Stawiamy na kompletne systemy z dziedziny bram, ogrodzeń i wyposażenia parkingu. Nasza oferta to całościowe usługi obejmujące:

  • sprzedaż napędów, bram, szlabanów i akcesoriów do nich
  • montaż wszystkich produktów z naszej oferty
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych przez nas urządzeń

Potrzebujesz pomocy w doborze bramy, napędu, systemu parkingowego?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

NBS System – nowoczesne rozwiązania dla wymagających

Jeśli poszukujesz solidnych bram garażowych, przemysłowych lub wjazdowych…

Jeśli planujesz ogrodzić swoją posesję lub teren budynków usługowych…

Jeśli Twoja inwestycja wymaga sprawdzonego systemu parkingowego…

Skontaktuj się z nami! Nasza oferta jest dla Ciebie!

NBS System to firma, u której podstaw stoją: jakość, innowacyjność, kompleksowość i profesjonalizm. Rozwiązania, które oferujemy naszym klientom to nie tylko ogrodzenia, bramy czy szlabany, lecz także pełna automatyka wielu procesów, która zapewnia bezpieczeństwo i ułatwia życie.

bez przetłoczeń, brama garażowa, brama segmentowa, kolor RAL, VENTE K2 RF brama garażowa, brama segmentowa, drzwi wejściowe, garaż dwustanowiskowy, M01, Modern, okleina, okno PVC, pochwyt, S1 B, SOLANO, szerokie tłoczenie, VENTE K2 RS brama garażowa, brama segmentowa, drzwi wejściowe, M01, Modern, naświetle boczne, okleina, okno PVC, pochwyt, S1 B, SOLANO, wąskie tłoczenia gb

DSC_0974DSC_0979DSC_7355

Największa wystawa automatyki w Łodzi

Tylko u nas – największa ruchoma wystawa automatyki.
W naszym sklepie możesz „na żywo” obejrzeć wszystkie napędy z naszej szerokiej oferty. Posiadamy ekspozytory z podłączonymi elektrycznie napędami oraz bramę garażową segmentową Krispol, również wyposażoną w napęd.
Prezentujemy różne ciekawe sposoby sterowania automatyką bramową od popularnego pilota, przez klawiaturę numeryczną, kartę zbliżeniową, po sterowanie GSM telefonem komórkowym. Możesz również przekonać się jak działają fotokomórki zabezpieczające, dzięki temu zrozumiesz jak bardzo są ważne.
Dzięki tak szerokiej ekspozycji, można dokładnie zapoznać się z napędami, ich zaletami i wadami, a co najważniejsze jak się je dobiera do każdego rodzaju bramy.
Tylko prawidłowy dobór automatyki, gwarantuje prawidłową i długą pracę napędu. Po wizycie u nas, na pewno będziesz zorientowany jakiego napędu lub bramy szukasz.