SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Bramy wjazdowe skrzydłowe – praktyczne i eleganckie

Bramy skrzydłowe to tradycyjne rozwiązanie, które nadaje luksusowego charakteru każdej posesji. W połączeniu z ciekawym wzornictwem i odpowiednio dobraną kolorystyką stanowi stylowe dopełnienie ciekawej architektonicznie zabudowy. Dobrze wykonana brama skrzydłowa to inwestycja na lata.

Bramy skrzydłowe – nowoczesność w tradycyjnym wydaniu

Bramy skrzydłowe można wykonywać z różnych materiałów i nadawać im dowolny charakter. Montowane są one na słupkach z materiałów, takich jak: stal, kamień lub klinkier, zarówno w nowych, jak i w istniejących ogrodzeniach. Mogą mieć jedno lub dwa skrzydła, co ułatwia dostosowanie bramy do wymiarów posesji. Ponadto, gdy nie ma miejsca na furtkę, można ją wydzielić z części długości bramy. Z kolei na posesji o pochyłym podjeździe montowane są specjalne wersje bramy z zawiasami wahliwymi. Bramy skrzydłowe mogą być otwierane ręcznie lub automatycznie. Nawet po zakupie bramy bez automatyki istnieje możliwość jej montażu w późniejszym czasie, bez dużych przeróbek i zbędnych kosztów.

Bezpieczne rozwiązanie w każdych warunkach

Bramy skrzydłowe nawet pozbawione elektronicznej automatyki zapewniają bezpieczeństwo ich użytkownikom, a wszystko za sprawą specjalnych zamków i rygli. Na bezpieczeństwo bram wpływają także fotokomórki, wyłącznik przeciążeniowy oraz lampa zapalana podczas każdego wjazdu i wyjazdu. W przypadku bramy zdalnie sterowanej w każdych warunkach pogodowych można bezpiecznie i komfortowo wjechać na posesję bez potrzeby wysiadania z auta.

Potrzebujesz pomocy w doborze bramy wjazdowej?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt