SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Solidne siłowniki do bram skrzydłowych

Automatyka przeznaczona do bram skrzydłowych zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Dzięki bogactwu możliwości jej zastosowań, idealnie sprawdza się także w obiektach o konkretnym stylu architektonicznym. Napędy do bram skrzydłowych można wykorzystać zarówno w bramach przydomowych, jak i w bramach przemysłowych.

W ofercie posiadamy napędy do bram skrzydłowych o szerokości nawet do 10 m. Montowane są na słupkach metalowych, murowanych lub klinkierowych. Istnieje możliwość zamontowania napędu także pod ziemią.

Do samodzielnego montażu napędy sprzedawane są osobno lub w zestawach.

Podstawowe parametry

Podczas wyboru napędu do bramy skrzydłowej należy zwrócić uwagę nie tylko na jego funkcjonalność, lecz także na podstawowe parametry, które wpływają na jego właściwe działanie. Do parametrów tych zaliczamy:

  • długość skrzydła bramy
  • ciężar skrzydła
  • wymagany kąt otwarcia bramy
  • intensywność użytkowania bramy

W naszej ofercie znajdziesz innowacyjne napędy dostosowane do różnych rozmiarów, ciężaru oraz częstotliwości i szybkości otwierania bram skrzydłowych.

Komfort w estetycznym wydaniu

Napędy do bram skrzydłowych wykonane są ze stali i brązu, co zapewnia ich bezawaryjne działanie przez wiele lat. Dodatkowo mechanizmy te posiadają systemy zabezpieczające przed zgnieceniem. Ponadto już w trakcie użytkowania napędu wszelkie czynności konserwacyjne są łatwe, szybkie i intuicyjne.

Nowoczesny i jednocześnie elegancki wygląd sprawia, że automaty do bram skrzydłowych idealnie wkomponowują się w każdy styl architektoniczny.

Potrzebujesz pomocy w doborze napędu?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt