SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Trwałe i funkcjonalne bramy garażowe uchylne

O popularności bram garażowych uchylnych decyduje prosta, solidna i funkcjonalna konstrukcja. To urządzenia, które łączą: wysoką jakość wykonania, zaawansowaną technikę oraz trwałość działania i bezpieczeństwo obsługi.

Na sztywność i stabilność bram uchylnych wpływa poszycie o trapezowatym kształcie, wykonane z blachy stalowej trapezowanej. Wymiary trapezu dostosowane są do konkretnego rozmiaru bramy, zaś indywidualnie dobrane sprężyny równoważą skrzydło bramy tak, że uchyla się ona lekko i swobodnie oraz nie opada samoczynnie nawet podczas niepełnego otwarcia.

Bramy te są otwierane ręcznie i wyposażone w linkę i dwustronną klamkę. Każdą bramę można dostosować do działania z napędem elektrycznym.

GWARANCJA-5-LAT

Niezawodna ochrona i bezpieczeństwo

Mechanizmy bram uchylnych zabezpieczają je przed opadaniem i chronią dłonie przed przytrzaśnięciem. Ponadto systemy ryglowania bramy zapewniają ochronę przed włamaniem, niezależnie od tego, czy brama jest automatyczna, czy obsługiwana ręcznie.

Bramy uchylne dla indywidualistów

Bogactwo kolorystyki bram uchylnych umożliwia zaprojektowanie bramy doskonale współgrającej z elewacją domu. Bramy są dostępne w wielu wzorach ze stali: z klasycznymi przetłoczeniami, stylowymi kasetonami lub w indywidualnej aranżacji.

Przydatne informacje o bramach garażowych uchylnych:

  • są proste w montażu
  • mogą być otwierane ręcznie lub automatycznie
  • posiadają dwupunktowy system ryglowania bramy
  • doskonale sprawdzają się zarówno w garażach przydomowych, jak i wolnostojących
  • w odróżnieniu od bram segmentowych i rolowanych wymagają miejsca przed garażem do otwierania i zamykania

 

Potrzebujesz pomocy w doborze bramy garażowej?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt