SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Bezpieczne i sprawdzone budki parkingowe

Aby zapewnić ochronę pracownikom obsługi parkingu oraz zabezpieczyć systemy monitorowania wjazdu i wyjazdu na parking, warto zainwestować w profesjonalną budkę parkingową. Pełniąc rolę administracyjno-porządkową, jest ona zarazem punktem informacyjnym, z którego można monitorować sytuację na parkingu. Budki doskonale komponują się z systemami parkingowymi, wzbogacając je lub uzupełniając.

Oferta budek parkingowych

Głównym kryterium wyboru budki stanowią funkcje, które będzie ona pełnić . Na ich podstawie ustala się rozmiar budki oraz jej dodatkowe wyposażenie. Nasza oferta obejmuje budki parkingowe o wielkościach od 1 do 9 m2 powierzchni. Każda budka swoją uniwersalność zawdzięcza elementom, takim jak:

  • drzwi i okienka podawcze
  • rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • ogrzewanie i oświetlenie
  • instalacja do sterowania urządzeniami zewnętrznymi

Budki parkingowe na zamówienie

Zadania stawiane budkom parkingowym wpływają na wybór odpowiedniego produktu i indywidualne dostosowanie go do potrzeb zamawiającego. Na życzenie klienta sprowadzamy budki parkingowe o różnych kształtach i rozmaitych kolorach. Budki te mogą być wyposażone dodatkowo w żaluzje, wykładzinę PCV, węzeł sanitarny, klimatyzację, ogrzewanie podłogowe, systemy alarmowe i systemy do monitoringu.

Zamówione u nas budki sami montujemy u klienta i dostosowujemy je do jego oczekiwań. Jeśli interesuje Cię sam produkt bez opcji montażu, skontaktuj się z nami! Podpowiemy Ci, jakie rozwiązanie będzie najlepsze i rozwiążemy wątpliwości związane z montażem!

Potrzebujesz pomocy w doborze budki parkingowej?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt