Innowacyjny tripod do kontroli ruchu pieszych

Standardy wyposażenia przestrzeni o większym natężeniu ruchu pieszego wymagają właściwego kierowania pieszymi. Tripody to niskie, dwukierunkowe, obrotowe bramki przeznaczone do kontroli i selekcji ruchu w strefach o zwiększonym przepływie osób. Te wytrzymałe, nowoczesne urządzenia pozwalają zoptymalizować wydajność ruchu i usprawniają bezpieczne administrowanie budynkiem.

Zastosowanie tripodów

Tripod może być zainstalowany w każdym miejscu, które wymaga kontroli przepływu osób przy wejściu i wyjściu z obiektu. Jeśli jesteś właścicielem dużego obiektu, takiego jak biurowiec, bank czy urząd, tripod jest rozwiązaniem dla Ciebie. Jest przydatny szczególnie w przestrzeniach, w których ruch jest szczególnie natężony, takich jak instytucje publiczne, obiekty sportowe i kulturalne czy stacje i dworce. To rozwiązanie, które umożliwia i ułatwia kontrolę dostępu do stref o dużym natężeniu ruchu w Twoim budynku.

Najważniejsze zalety tripodów – gwarancja wysokiej jakości

Oferowane przez nas tripody firmy Came są wykonane ze stali nierdzewnej z wykończeniem scotch-brite, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia, trwałe i pasują do każdego wnętrza. Są sterowane integrowaną płytą elektroniczną i mogą być zintegrowane ze wszystkimi systemami kontroli dostępu. Wyposażone są zwykle w hamulce hydrauliczne, wygodne czytniki kart zbliżeniowych i czytelne wyświetlacze LED, które służą jako licznik elektroniczny lub zegar, a także dodatkowe wyświetlacze kierunkowe.

Jaki jest sposób działania tripodu? Opadanie ramion następuje po wciśnięciu przycisku lub przyłożeniu karty do czytnika. Po obróceniu o więcej niż 60 stopni głowica wykona pełen obrót i wróci do pozycji wyjściowej. Co ważne, dostępne w naszej ofercie tripody posiadają bezpieczny system opadania ramion, który w sytuacji takiej, jak nagła przerwa w dostawie prądu, błyskawicznie opada. Automatyczne zwolnienie głowicy urządzenia po odłączeniu zasilania umożliwia przejście i zapobiega zatorom i panice.

Montaż i konserwacja bramek są łatwe i szybkie. Tripod można zamontować standardowo na podstawie, ale też przy ścianie. W zależności od potrzeb istnieje też możliwość instalacji wielotorowej z kilkoma urządzeniami obok siebie.

Potrzebujesz pomocy w doborze sprzętu?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt