SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Profesjonalne zarządzanie parkingiem

Systemy parkingowe to kompleksowe rozwiązania, które służą efektywnemu i bezpiecznemu administrowaniu parkingiem. Odpowiadają głównie za usprawnienie systemu pobierania opłat oraz zautomatyzowanie wjazdu i wyjazdu z parkingu. Ich główną zaletą jest generowanie oszczędności oraz skuteczne kontrolowanie powierzchni zajmowanej przez pojazdy. Systemy te usprawniają obsługę klientów wjeżdżających na parking oraz automatyzują proces rozliczania opłat, co zwiększa zyski dzięki wzmożonej kontroli wjazdów i wyjazdów.

Elementy systemu parkingowego

W skład systemu parkingowego wchodzą:

  • bileterka do pobrania biletu
  • szlaban wjazdowy
  • kasa manualna w punkcie poboru opłat
  • czytnik biletów
  • szlaban wyjazdowy

Dodatkowo system można wyposażyć w samoobsługową kasę automatyczną oraz panel informujący o dostępności miejsc parkingowych. Dzięki przejrzystym wyświetlaczom, na bileterce i czytniku pojawiają się czytelne informacje, co sprawia, że obsługa systemu jest bardzo intuicyjna.

W naszej ofercie znajdują się także budki parkingowe oraz elementy wyposażenia parkingu, takie jak: progi zwalniające, blokady pojedynczych miejsc parkingowych, słupki parkingowe oraz szlabany ręczne i automatyczne.

Zastosowanie systemów parkingowych

Jeśli jesteś właścicielem hotelu lub zajmujesz się administrowaniem biurowca, urzędu, szpitala, uczelni czy centrum handlowego, systemy parkingowe są dla Ciebie. To rozwiązania pozwalające rezerwować miejsce dla pracowników, studentów czy gości, ustalać limity postoju, a nawet wymuszać rotację aut na parkingu.

Dzięki stosowanym rozwiązaniom, systemy parkingowe mogą być w pełni automatyczne (samodzielnie rozliczają wjazdy i wyjazdy klientów z parkingu), półautomatyczne (wyjazdy z parkingu są rozliczane przez personel) oraz ręczne (wjazd i wyjazd jest rozliczany przez pracownika parkingu).

Potrzebujesz pomocy w doborze systemu parkingowego?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt