SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Nowoczesne szlabany automatyczne

Jeśli zależy Ci na sprawnym regulowaniu ruchem pojazdów na parkingu, szlaban automatyczny to najlepsze rozwiązanie. Standardowo jego otwarcie następuje w kilka sekund, co w porównaniu z czasem otwarcia bramy przesuwnej lub skrzydłowej stanowi zdecydowanie lepszy wynik. Dodatkowo szlaban automatyczny znacząco wpływa na komfort i bezpieczeństwo obsługi przy wjeździe na parking lub teren zakładu pracy.

Szlabany elektromechaniczne i hydrauliczne

Nasza oferta obejmuje trwałe i przystosowane do dużej intensywności pracy szlabany elektromechaniczne i hydrauliczne marek, takich jak: Faac, Beninca, Came i BFT. Każdy szlaban indywidualnie dostosowujemy do potrzeb klienta, wyposażając go w wybrany sposób sterowania, taki jak: pilot, przycisk czy karta zbliżeniowa. Dodatkowo wszystkie urządzenia możemy wzbogacić o estetyczne oświetlenie sygnalizacyjne ramienia.

Bezpieczeństwo szlabanów automatycznych

Wszystkie szlabany wyposażone są zarówno w stałe, jak i w dodatkowe rozwiązania gwarantujące ich bezpieczeństwo. Podstawowy zabezpieczeniem zamontowanym w każdym szlabanie jest czujnik przeciążeniowy. Wpływa on na zatrzymanie ruchu ramienia w przypadku, gdy podczas otwierania lub zamykania napotka przeszkodę.

Dodatkowym zabezpieczeniem jest użycie fotokomórek, które sprawiają, że szlaban nie zamknie się, dopóki pojazd stoi pod jego ramieniem. Jeżeli pojazd wjedzie pod ramię w trakcie zamykania szlabanu, szlaban zmieni kierunek ruchu i zacznie się otwierać.

Bezpieczeństwo użytkowania szlabanu podnosi również zamontowana na nim lampa ostrzegawcza, świecąca pulsacyjnie podczas otwierania i zamykania szlabanu. Popularne jest także montowanie małych lampek lub diod ostrzegawczych na ramieniu. Świecą one, gdy szlaban jest zamknięty, ułatwiając kierowcom dostrzeżenie opuszczonego ramienia szlabanu.

Potrzebujesz pomocy w doborze szlabanu?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt