SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Ergonomiczne bramy garażowe segmentowe

Aby bezpiecznie i komfortowo parkować auto, a jednocześnie maksymalnie wykorzystać przestrzeń w garażu i przed nim, warto zainwestować w bramy garażowe segmentowe. Bramy Krispol otwierają się pionowo w górę, a po otwarciu znajdują się tuż pod sufitem. Sześć typów prowadzeń pozwala idealnie dostosować bramę do specyfiki garażu. Kształt jego otworu nie wpływa na sytuację montażową – bramę segmentową zawsze można dopasować niezależnie od tego, czy nadproże jest w formie prostokąta, łuku czy skosu.

GWARANCJA-5-LAT

Piękno bramy ukryte w dodatkach

Już na etapie projektowania bramy klient wybiera poza całym mechanizmem także jej okleinę i strukturę. Do każdego urządzenia można zamontować także dodatkowe elementy, które wpłyną na jego estetykę. Oferta dodatków do bram Krispol obejmuje:

  • uchwyty i klamki

Każda brama niezależnie od napędu może być wyposażona w dwustronny uchwyt lub ergonomiczną klamkę, które pozwalają bez wysiłku otwierać i zamykać bramę.

  • drzwi boczne

Dopasowane kolorystycznie do bramy stanowią jej doskonałe uzupełnienie, a domownikom umożliwiają alternatywne wejście do garażu. Dodatkowo możliwość okleinowania wszystkich elementów drzwi bocznych wpływa na jakość wykończenia garażu.

  • indywidualnie dopasowane dodatki

Aby wyróżnić swój garaż możesz zdecydować się m.in. na okna w różnych wymiarach i kształtach, otwory wentylacyjne lub drzwi serwisowe. Masz nietypowy garaż i własne pomysły na dodatki? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy zrealizować Twoje marzenia!

Okleiny

[sc:okleiny]

Potrzebujesz pomocy w doborze bramy garażowej?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt