SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Największy wybór szlabanów dostępny „od ręki”

W naszym sklepie w ciągłej sprzedaży posiadamy szlabany kilku producentów. Zapraszamy.

Wysokiej jakości szlabany parkingowe

Aby zwiększyć kontrolę nad wjazdami i wyjazdami z parkingu warto zainwestować w profesjonalny szlaban parkingowy. Nasza oferta obejmuje szlabany zarówno elektromechaniczne i hydrauliczne, jak i szlabany ręczne występujące także w wersji półautomatycznej. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją.

Parametry, które należy uwzględnić przy wyborze szlabanu

  • długość ramienia

Szlaban z reguły dobiera się tak, aby jego ramię zamykało cały przejazd. Niekiedy ramię może być skrócone w celu wygospodarowania przejścia dla pieszych. Powszechna długość ramienia to ok. 2,5 – 8 m. Dostępne są również szlabany z ramionami o większych długościach, np. 12 m. Do szerszych przejazdów najczęściej wykorzystuje się jednak parę szlabanów.

  • dopuszczalna intensywność pracy

Najczęściej szlabany produkowane są z przeznaczeniem do pracy intensywnej lub bardzo intensywnej. Zdarzają się jednak wyjątki, którymi są szlabany z silnikami 230 V.

Sterowanie pracą szlabanu

Jedną z zalet stosowania szlabanów jest możliwość ich zautomatyzowania. Mogą być sterowane ręcznie za pomocą przycisku z portierni, usprawniając tym samym pracę osób odpowiedzialnych za kontrolę wjazdów i wyjazdów na parking. Inne możliwe rozwiązanie to zdalne sterowanie pilotem, które ułatwia użytkowanie szlabanu kierowcom, magazynierom czy pracownikom ochrony. Efektywną opcją jest także sterowanie pracą szlabanu poprzez jego integrację z urządzeniami związanymi z kontrolą dostępu, np. z kartą zbliżeniową, domofonem lub stacyjką kluczykową na szlabanie.

Potrzebujesz pomocy w doborze szlabanu?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt