SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Niezawodne napędy do bram przesuwnych

Właściwie dopasowany napęd do bramy wjazdowej jest głównym elementem odpowiadającym za komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Dlatego niezawodność i długą żywotność napędu stawiamy na pierwszym miejscu.

Nasza oferta obejmuje nowoczesne napędy idealnie dostosowane do różnych rozmiarów, ciężaru oraz częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych. Dzięki temu tego typu napędy idealnie sprawdzają się zarówno na posesjach prywatnych, jak i przy bramach przemysłowych. Oferujemy napędy do bram przesuwnych o masie od 500 kg (bramy przydomowe) do 4000 kg (ciężkie bramy przemysłowe).

Rozwiązania najwyższej jakości

Oferowane przez nas napędy wykonane są z brązu, stali hartowanej oraz przekładni zanurzonych w kąpieli olejowej, dzięki czemu wyróżniają się dużą siłą i wysoką jakością. Posiadają systemy zabezpieczające przed zgnieceniem oraz siłowniki wyposażone w ładowarkę baterii, co sprawia, że napęd do bramy może pracować nawet przy braku prądu.

Projektowana na indywidualne zamówienie automatyka do bram przesuwnych funkcjonuje niezależnie od warunków atmosferycznych. Testy kontrolne przeprowadzane na całym mechanizmie stanowią gwarancję maksymalnej niezawodności napędu.

Zestawy do samodzielnego montażu

W ofercie posiadamy także zestawy napędów do bram przygotowane do samodzielnego montażu. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy elektroniczne i mechaniczne w atrakcyjnych cenach. Szczegółowa instrukcja montażu umożliwia łatwą i szybką instalację napędu. Z tego typu rozwiązań najczęściej korzystają klienci indywidualni oraz małe firmy. W razie potrzeby zawsze służymy profesjonalnym doradztwem.

Potrzebujesz pomocy w doborze napędu?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt