SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Solidne bariery parkingowe

Blokady parkingowe służą wydzieleniu miejsc parkingowych oraz ograniczeniu lub blokowaniu ruchu na drogach wewnętrznych, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo pieszych oraz utrudnia kradzież pojazdów. Ponadto blokady chronią przed zajęciem danego miejsca przez osoby niepowołane.

Bariery parkingowe stanowią doskonałe rozwiązanie zarówno dla parkingów strzeżonych, jak i niestrzeżonych. Sprawdzają się we wspólnotach mieszkaniowych, zakładach pracy, budynkach użyteczności publicznej oraz we wszystkich miejscach, w których wskazane jest blokowanie miejsc parkingowych.

W ofercie posiadamy bariery stałe i składane, które mogą być zamykane na kluczyk lub na kłódkę.

Montaż blokady parkingowej

Bariery parkingowe mocuje się poprzez przykręcenie ich do podłoża za pomocą kołków rozporowych, śrub i kotew stalowych. Mogą być zamontowane na kostce brukowej, asfalcie lub na innym fundamencie. Posiadają stałą lub uchylną wersję z usztywnieniem środkowym lub bez tego usztywnienia.

Wszystkie bariery są odporne na warunki atmosferyczne dzięki pokryciu ich lakierem proszkowym. Na życzenie klienta sprowadzamy bariery w różnych wymiarach i wzorach oraz w dowolnym kolorze palety RAL.

Zalety blokad parkingowych

  • stanowią skutecznie zabezpieczenie miejsca parkingu
  • ocynkowanie na długo zapewnia im estetyczny wygląd
  • mają solidną i ekonomiczną konstrukcję
  • można je sprawnie zamontować i prosto, intuicyjnie obsługiwać
  • możliwość zamknięcia blokady sprawia, że miejsce parkingowe jest zarezerwowane tylko dla osoby posiadającej kluczyk

Potrzebujesz pomocy w doborze blokad parkingowych?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt