SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Bramy przesuwne idealne na każdą posesję

Bramy wjazdowe przesuwne poruszają się wzdłuż ogrodzenia, co sprawia, że nie wymagają miejsca w świetle przejazdu. To rozwiązanie szczególnie praktyczne w przypadku, gdy brama znajduje się w bliskiej odległości od garażu.

Bramy te wykonuje się z kształtowników stalowych o różnych wypełnieniach, takich jak: elementy stalowe, elementy metaloplastyki, elementy kute czy blacha trapezowa. Bramy przesuwne mogą być otwierane ręcznie lub przy pomocy napędu elektrycznego.

Komfortowy wjazd na każdy teren

Dzięki temu, że skrzydło bramy porusza się kilka centymetrów nad podłożem, przy jej otwieraniu i zamykaniu nie przeszkadzają opadłe liście, czy śnieg. Możliwość uruchomienia bramy pilotem pozwala nawet przy deszczowej aurze, nie wychodząc z samochodu, wjechać na posesję.

Bezawaryjną pracę bramy zapewniają m.in. łożyskowe rolki prowadzące oraz specjalny profil jezdny. Dodatkową opcją jest nowoczesny automat z funkcją rozblokowania dzięki któremu można ręcznie otworzyć bramę w przypadku braku prądu.

Funkcjonalna i bezpieczna brama

Wmontowane w bramę fotokomórki, listwy bezpieczeństwa oraz wyłącznik przeciążeniowy sprawiają, że bramy przesuwne są nie tylko funkcjonalne, lecz także bezpieczne. Ruch bramy jest sygnalizowany przez lampę, zaś listwa zderzakowa na czole skrzydła chroni ją przed uszkodzeniem. W słupku bramy znajduje się automat, który tak zabezpieczony jest trudnym do zdobycia łupem dla złodzieja.

Eleganckie rozwiązania

Bramy tego typu cenione są za prostotę i elegancję. Automat schowany w słupku, lampa ostrzegawcza, nowoczesna konstrukcja i ciekawe wzornictwo bram przesuwnych wpływają na estetykę całej posesji.

Potrzebujesz pomocy w doborze bramy wjazdowej?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt