SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Bramy garażowe rolowane o wielu zastosowaniach

Nietypowe garaże, pomieszczenia gospodarcze czy budynki o niestandardowej zabudowie można efektywnie zasłonić przy pomocy bram garażowych rolowanych. Bramy te po zwinięciu znajdują się w skrzynce obudowy na zewnątrz budynku, dzięki czemu pozostawiają wolną przestrzeń pod sufitem garażu oraz nie wymagają dodatkowego miejsca do otwierania i zamykania. Obecne możliwości technologiczne pozwalają na produkcję i montaż bram rolowanych o wysokości 3 m oraz szerokości nawet 4,5 m.

GWARANCJA-5-LAT

Wygodne rozwiązania dla wymagających

Bramy rolowane w standardzie posiadają napęd elektryczny z opcją sterowania radiowego. Dodatkowo można je wyposażyć także w urządzenia, takie jak: centrale sterujące, zabezpieczenia krawędziowe, nadajniki, klawiatury kodowe i fotokomórki. Wszystkie bramy rolowane zawierają hamulec bezpieczeństwa, który chroni przed nieprzewidzianym opadnięciem pancerza bramy i wpływa na bezpieczeństwo użytkowania urządzenia.

Ciepło i estetycznie

Bramy rolowane wykonane są z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową, co wpływa na ochronę przed utratą ciepła z budynku. W garażach podziemnych skutecznym rozwiązaniem są bramy z profilami wentylacyjnymi oraz okienkami, które umożliwiają doświetlenie garażu.

W ofercie Krispol dostępna jest szeroka gama kolorów prowadnic i pancerzy bram garażowych – od białego poprzez beżowy aż po kolory przypominające drewno, takie jak: złoty dąb czy mahoń. Kolorystyka bramy odpowiednio komponująca się z elewacją budynku bezpośrednio wpływa na estetykę domu i jego otoczenia.

Okleiny

Potrzebujesz pomocy w doborze bramy garażowej?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt