SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Funkcjonalna automatyka do bram garażowych

Napędy do bram garażowych to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie lubią wysiadać z samochodu w środku nocy lub przy brzydkiej pogodzie. Korzystając z napędu do bramy garażowej, można sprawnie, wygodnie i bezpiecznie otworzyć bramę za pomocą pilota.

Odpowiednie napędy do bram garażowych

Właściwie dobrany napęd pozwala zautomatyzować właściwie każdą bramę garażową. Napędy garażowe dobieramy głównie pod kątem wielkości bramy – do małych bram (około 2,5 m szerokości) stosujemy napędy o mocy 600 N, zaś do dużych (około 5 m szerokości) o mocy 1000 N, a nawet 1200 N. Bogaty wachlarz produktów o zaawansowanych parametrach technicznych oraz dodatkowe akcesoria zapewniające komfort i bezpieczeństwo są w stanie sprostać oczekiwaniom każdego użytkownika.

Gwarancja jakości i bezawaryjnego działania

Oferujemy napędy do bram garażowych wykonane przez światowej klasy producentów. Nowoczesne i opatentowane rozwiązania stanowią gwarancję wysokiej jakości, bezpieczeństwa i bezawaryjności produktów. Zapewniamy napędy dostosowane do rozmiaru, ciężaru, częstotliwości oraz szybkości otwierania bram. Fazy jej uruchamiania i wyhamowania mogą być regulowane indywidualnie. Jeśli nie wiesz, który rodzaj napędu będzie idealny dla Twojej bramy, skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci najbardziej optymalny model automatyki do bram garażowych!

Dodatkowe funkcje

Do każdego napędu w bramie garażowej można zamontować mechanizm zatrzymujący bramę w przypadku, gdy natrafia ona na przeszkodę. Dla zwiększenia bezpieczeństwa warto zdecydować się także na montaż bezdotykowej fotokomórki. W niektórych oferowanych przez nas napędach fotokomórka jest w podstawowym wyposażeniu całego mechanizmu.

Potrzebujesz pomocy w doborze napędu?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.