Jedną z ważniejszych wartości, jakie są istotne dla naszych Klientów, jest poczucie bezpieczeństwa. Tym bardziej dla nas istotny jest spokojny sen i bezpieczeństwo Klientów i ich rodzin. Odpowiedniej wysokości ogrodzenie skutecznie zabezpieczy mieszkańców osiedla przed nieproszonymi gośćmi i zminimalizuje ryzyko włamania. Oprócz bezpieczeństwa istotny jest także komfort mieszkania. Dobrze jest mieć świadomość, że po powrocie z pracy będzie czekało na Was miejsce parkingowe i nie będziecie musieli tracić cennego czasu i energii na znalezienie miejsca na zaparkowanie samochodu. Otoczenie, w którym mieszkamy, powinno być też estetyczne. Większość z nas jest wzrokowcami, więc ładne i zadbane otoczenie, w którym przebywamy pozytywnie działa na nasze samopoczucie. Odpowiednie ogrodzenie podkreśla bryłę budynku i jego charakter. Jak wybrać ogrodzenie osiedla, które będzie spełniało wszystkie te wymagania?

Grodzenie osiedla – jakie rozwiązanie wybrać?

Z myślą o wymagających Klientach stworzyliśmy kompleksową ofertę ogrodzeń oraz wysokiej klasy bram i napędów. Jednym z najbardziej sprawdzonych rozwiązań dla osiedli lub wspólnot mieszkaniowych są ogrodzenia panelowe. Odznaczają się neutralną stylistyką, estetycznym wykonaniem i są odporne na działania czynników atmosferycznych. W naszej ofercie dostępne są ogrodzenia panelowe o różnych wysokościach i kolorach z palety RAL – z łatwością dopasujecie idealny wariant spełniający wymogi.

Napędy do bram – sprawdzeni producenci i opieka serwisowa

Wybierając automatykę do bram dla osiedli lub wspólnot mieszkaniowych, warto wybrać wyłącznie sprawdzone produkty, które wytrzymają intensywną eksploatację. Specjalnie dla spółdzielni mieszkaniowych przygotowaliśmy napędy do bram sprawdzonych producentów, takich jak: Beninca, Faac, DTM System, Came, BFT. Niezależnie czy zdecydujecie się na bramy przesuwne, czy skrzydłowe, możecie mieć pewność, że będą one skutecznie działać.

Specjalnie dla zarządców nieruchomości, spółdzielni i zarządów wspólnot mieszkaniowych stworzyliśmy ofertę opieki serwisowej na atrakcyjnych warunkach. Zapewniamy pełną opiekę serwisową zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i po jego zakończeniu. W przypadku nagłych awarii gwarantujemy szybką pomoc.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami! Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy najlepsze rozwiązania w zakresie ogrodzeń i automatyki do bram dla osiedli mieszkaniowych.

Kontakt