SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Bramy przemysłowe segmentowe dopasowane do różnych potrzeb

Bramy przemysłowe segmentowe to urządzenia pozwalające zoptymalizować przestrzeń każdego obiektu, w którym są montowane. Dziesięć typów prowadzeń bramy pozwala znaleźć odpowiednie rozwiązanie nawet w najbardziej nietypowych przestrzeniach. Dodatkowe elementy, takie jak:

  • drzwi serwisowe
  • drzwi boczne
  • okna doświetlające wnętrze garażu
  • przeszklone sekcje
  • rozwiązania do pomieszczeń wymagających wentylacji

można dopasować indywidualnie do oczekiwań klienta i wymagań przestrzeni przemysłowej. Ponadto bogaty wybór wzorów i kolorów bram przemysłowych pozwala zachować jednolitość stylistyczną całego budynku.

Rodzaje bram przemysłowych segmentowych

W ofercie Krispol znajdują się:

  • bramy przemysłowe segmentowe z aluminium – stosowane w wielu pomieszczeniach, dzięki m.in. możliwości pełnego oszklenia bramy i wyprodukowania bramy o większej wadze oraz zwiększonej odporności na wilgoć
  • bramy przemysłowe segmentowe ze stali – stanowią idealne zabezpieczenie pomieszczeń firmowych o dużych gabarytach, dzięki solidnej budowie wynikającej z zastosowanych materiałów

Niezawodność i zaawansowana technologia

Bramy przemysłowe segmentowe Krispol to urządzenia, których przeznaczeniem jest praca w nietypowych warunkach. Dlatego zawiasy, linki, wkręty i rolki wchodzące w skład tego typu bram wykonane są ze stali nierdzewnej oraz elementów o podwyższonej klasie ochrony przeciwwilgociowej. Sprawdzone komponenty, staranna produkcja oraz rygorystyczna kontrola jakości stanowią o niezawodności produktu, który trafia do klienta.

Bezpieczeństwo mechanizmu

Wszystkie bramy wyposażone są w zabezpieczenie chroniące w przypadku zerwania linek lub pęknięcia sprężyn. Dodatkowo posiadają one blokady przeciwpodważeniowe, które uniemożliwiają podważenie bramy z zewnątrz.

Potrzebujesz pomocy w doborze bramy przemysłowej?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt