SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Ergonomiczne bramy przemysłowe rolowane

W miejscu, w którym nie można zamontować bramy rolowanej i gdzie istotną rolę odgrywa przestrzeń w okolicach bramy, doskonale sprawdzają się bramy przemysłowe rolowane. Ich konstrukcja zajmuje bardzo mało miejsca, co stanowi idealne rozwiązanie w przypadku hal, w których jeżdżą wózki, dźwigi i inne urządzenia potrzebujące przestrzeni pod stropem.

Dzięki zwartej budowie bramy rolowane można zamontować właściwie w każdym pomieszczeniu. Ponieważ bramy nawijają się na wał, nie zajmują miejsca zarówno przed wjazdem, jak i we wnętrzu hali. W ich pobliżu mogą pracować także inne urządzenia, takie jak suwnica czy podnośnik.

Bramy przemysłowe na wymiar

Bramy rolowane Krispol produkowane są na indywidualne zamówienie klienta. Umożliwia to realizację nietypowych projektów architektonicznych oraz dostosowanie bram i ich dodatkowych elementów do wymagań budynku. Przykładowo doświetleniu hal sprzyjają bramy z profilami przeszklonymi, co pomaga zaoszczędzić energię oraz obserwować teren przed bramą bez konieczności jej otwierania. Z kolei w celu zapewnienia odpowiedniej wilgoci i wentylacji w pomieszczeniu zalecany jest montaż profili wentylowanych.

Kolory i dekory

Wszystkie bramy rolowane Krispol wytwarzane są w kolorze ocynkowanej stali lub anodowanego aluminium. Dodatkowo istnieje możliwość pomalowania bramy na dowolny kolor palet RAL. Na walory estetyczne, a zarazem na funkcjonalność bram wpływa także łączenie ze sobą profili pełnych z profilami perforowanymi lub z przeszkleniami.

Potrzebujesz pomocy w doborze bramy przemysłowej?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt