SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Niezawodne bramy wjazdowe

Odpowiednio wykonane i dopasowane do charakteru ogrodzenia i posesji bramy wjazdowe nie tylko stanowią o bezpieczeństwie ich użytkowników, lecz także wpływają na estetykę otoczenia.

Nasza oferta obejmuje dwa typy bram wjazdowych: bramy skrzydłowe osadzone na słupkach stalowych lub klinkierowych i bramy przesuwne samonośne. Każda z bram może być sterowana ręcznie, za pomocą pilota lub przycisku ściennego. Dzięki sprawdzonej koncepcji konstrukcyjnej oraz odpowiednim parametrom technicznym oferowane przez nas bramy spełniają wszystkie wymogi jakościowe.

Niezawodna praca w każdych warunkach atmosferycznych, bezpieczne użytkowanie oraz zwarta budowa i estetyczny wygląd sprawiają, że nasze bramy wjazdowe zdobyły już wielu zwolenników.

Bezpieczna posesja

Oferowane przez nas bramy wjazdowe można montować jako zabezpieczenie zarówno prywatnej posesji, jak i hal oraz budynków przemysłowych. Dzięki bogatej palecie kolorów i funkcjonalnemu wzornictwu istnieje możliwość idealnego wkomponowania bramy w zabudowę przestrzenną. Szerokość i wysokość bramy dostosowywane są indywidualnie do potrzeb klienta.

Podstawowe informacje techniczne:

  • wszystkie elementy bramy są cynkowane ogniowo, co zapewnia ich odporność na korozję
  • na stabilną pracę bramy wpływają zamontowane w niej elementy kotwiące
  • słupy nośne są przykręcone do istniejących słupów betonowych
  • istnieje możliwość zamontowania furtki serwisowej obok bramy
  • bramy dostępne są w wersji ręcznej lub automatycznej
  • każda brama wjazdowa z manualnym systemem otwierania zaopatrzona jest w funkcjonalny system zamków i rygli

Potrzebujesz pomocy w doborze bramy wjazdowej?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt