SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Niezawodne bramy garażowe

Praktyczne i estetyczne bramy garażowe to nie tylko komfort użytkowania, lecz także eleganckie dopasowanie do budynku, w którym są montowane. Jeśli szukasz niezawodnych bram, które sprawdzają się nawet w niestandardowych warunkach zabudowy, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jako Autoryzowany Punkt Serwisowy firmy Krispol oferujemy bramy garażowe segmentowe, uchylne i rolowane. Wszystkie urządzenia posiadają 5-letni okres gwarancji.

GWARANCJA-5-LAT

Projekt bram garażowych

W biurze projektowym Krispol możesz zaprojektować bramę swoich marzeń i zobaczyć, jak będzie wyglądał Twój dom z nową bramą! Wystarczy, że zgłosisz się do biura, podasz wymiary bramy, wybierzesz kolor i wzór, a my zrobimy resztę.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo bram garażowych

Wszystkie bramy mają zamontowane linki stalowe o podwyższonym współczynniku wytrzymałości oraz dodatkowe zabezpieczenia przed skutkami zerwania sprężyn. Specjalnie zaprojektowany, bezpieczny kształt paneli pozwala chronić palce podczas ruchu bramy.

Bramy automatyczne posiadają napędy z wyłącznikiem przeciążeniowym, który unosi bramę w momencie, gdy ta natrafia na osobę lub przedmiot. Dodatkowo specjalna automatyka tego typu bram pozwala wpiąć je w dowolny system „domu inteligentnego”.

Bramy Krispol mają oznakowanie CE, co oznacza, że spełniają surowe wymagania Unii Europejskiej dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia użytkowników oraz ochrony środowiska.

Estetyka bram garażowych

Wszystkie produkty występują w kilku rodzajach przetłoczeń, aby każdy mógł wybrać bramę odpowiadającą swoim oczekiwaniom. Zapewniamy także bogaty wybór kilkuset kolorów i kilkudziesięciu oklein drewnopodobnych, umożliwia dopasowanie powstającej bramy do istniejących warunków zabudowy.

Okleiny

[sc:okleiny]

Potrzebujesz pomocy w doborze bramy garażowej?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt