Nasz blog wystartował!

Witam, mam na imię Michał.

 

Jestem studentem Politechniki Łódzkiej na Wydziale Mechanicznym i absolwentem X – go Technikum Elektronicznego w Łodzi.

Jakiś czas temu pomyślałem o prowadzeniu bloga, ponieważ w sieci jest sporo firm zajmujących się techniką bramową to jednak żadna z nich nie dostarcza informacji z tego zakresu w prostej formie.

Jak widać pomysł pomału zaczyna się krystalizować, dlatego mam przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzania mojego elektronicznego bloga.

Pewnie wielu z Was zastanawia się czemu akurat taki temat. Otóż przez kilka kolejnych wakacji pracowałem w firmie NBS SYSTEM i uważam, że poznałem ten temat z wielu interesujących perspektyw. Potrafię montować napędy do bram, wiem jak doradzić Klientowi w wyborze odpowiedniego sprzętu oraz znam podstawy budowy tych pożytecznych urządzeń.

 

Pisząc kolejne notki będę dodawał wszelkiego typu aktualności ze świata napędów, bram i szlabanów , będą pojawiały się porady dotyczące doboru odpowiedniego sprzętu, jego eksploatacji oraz serwisu i konserwacji. W blogu będą się ukazywały wpisy obejmujące realizację firmy NBS SYSTEM urozmaicone zdjęciami.

 

W kilku pierwszych notkach przybliżę wszystkim odwiedzającym, podstawową terminologię dotyczącą tego tematu, ważne jest żeby każdy zainteresowany poznał różnicę w nazewnictwie różnych typów bram czy napędów.

Zajmę się również bardzo istotną kwestią – niestety często lekceważoną – a mianowicie BEZPIECZEŃSTWEM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć + dziewięć =