Szybki szlaban parkingowy Beninca Diva 3 – zastosowanie, zalety

Szlabany sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczna jest weryfikacja pojazdów wjeżdżających na dany teren. To doskonałe rozwiązanie na zamknięte osiedla, parkingi obiektów handlowych, użytkowych, zamknięte parkingi podziemne lub nadziemne, garaże zbiorcze, a także tereny przedsiębiorstw. Szlaban można zestawić wraz z innymi urządzeniami, które stworzą kompletny system parkingowy. Co jest istotne w doborze szlabanu parkingowego do przestrzeni o dużej intensywności użytkowania? Wśród cech idealnego szlabanu parkingowego na teren firmowego parkingu lub innej przestrzeni o dużym natężeniu ruchu należy wymienić dwie najistotniejsze: niezawodność działania i krótki czas otwarcia ramienia szlabanu. Model szlabanu parkingowego Beninca Diva 3 ma wszystkie te cechy – a także o wiele więcej. Poznaj Beninca Diva – szybki szlaban parkingowy dla najbardziej wymagających użytkowników.

Beninca Diva 3 – szybki, niezawodny, bezpieczny

Szlaban Beninca Diva 3 został stworzony z myślą o przestrzeniach, w których panuje duże natężenie ruchu. Ten model odznacza się bardzo dużą szybkością działania – pełne otwarcie następuje w 0.9 sekundy, co jest doskonałym wynikiem. Dzięki tak szybkiej pracy szlabanu ruch będzie przebiegał w płynny, niezakłócony niczym sposób. Diva jest nie tylko szybkim szlabanem, ale i wytrzymałym. Szlaban wyposażony jest w bezszczotkowy silnik, co zapewnia długą żywotność urządzenia – nawet do 5 000 000 cykli! Plusem jest także bardzo prosta obsługa urządzenia i zaprogramowanie jej działania. Centrala umieszczona jest na górze szlabanu, zaraz nad silnikiem, a jej obsługa jest bardzo intuicyjna.

Producent szlabanu Beninca zadbał również o rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo użytkowania. Ramię eliptyczne oraz obudowa szlabanu wyposażone są w oświetlenie RGB LED, co zwiększa widoczność po zmroku. Ramię szlabanu może mieć dodatkowo profil gumowy, chroniący przed uszkodzeniami. Beninca Diva posiada funkcję parkingową, dzięki której wjechanie kilku pojazdów na tzw. zderzak jest niemożliwe. Szlaban posiada czujnik amperometryczny, który zabezpiecza przed uderzeniem osób lub zgnieceniem obiektów znajdujących się pod szlabanem. Warto także rozważyć opcjonalną funkcję awaryjnego zasilania akumulatorowego, co może być bardzo praktyczne w przypadku szlabanu na parking dla wielu samochodów lub parking firmowy.