Szlaban parkingowy Beninca Lady – jakie są jego zalety?

Dla uzyskania lepszej organizacji ruchu coraz częściej stosowane są szlabany drogowe. Dzięki szlabanom możliwe jest zagrodzenie drogi lub danej przestrzeni i większa kontrola nad samochodami wjeżdżającymi na dany teren. Szlabany drogowe bardzo często stosowane są przy wjazdach na parkingi – w znaczący sposób ułatwiają zarządzanie parkingiem, czy to w formie zautomatyzowanej (na pilot, kartę), czy sterowane przez obsługę parkingu. Ważne, żeby szlaban był odpowiednio dopasowany do intensywności pracy, a także wyposażony w nowoczesne systemy zabezpieczające i zapewniające bezpieczeństwo użytkowania.

Beninca Lady – niezawodny wśród szlabanów

Firmy Beninca chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten włoski producent od lat specjalizuje się w produkcji trwałych i niezawodnych napędów do bram i szlabanów. Jednym z modeli szlabanów parkingowych marki Beninca, na który zdecydowanie warto zwrócić uwagę jest Beninca Lady dostępny w wariancie o długości 4 m i 5 m. Szlaban parkingowy Beninca Lady doskonale sprawdzi się do intensywnej pracy – to doskonałe rozwiązanie na parkingi firmowe, parkingi przy budynkach użyteczności publicznej, na zamknięte osiedla czy wszędzie tam, gdzie potrzebne jest lepsze zorganizowanie ruchu i kontrola wjazdu na dany teren. Ramię szlabanu może być zamontowane zarówno prawo, jak i lewostronnie – zmiana strony montażu jest bardzo łatwa, a co najważniejsze, może być wykonana przez jedną osobę. Ramię szlabanu można także bardzo szybko i bez większych problemów wyważyć i wyregulować.

Jakie rozwiązania zastosowano w szlabanie parkingowym Beninca Lady?

Szlaban parkingowy został wyposażony w nowoczesne rozwiązania, dzięki którym jest on jeszcze bardziej niezawodny. Dużą zaletą jest prosta i intuicyjna obsługa szlabanu. Dzięki oprogramowaniu i systemowi hide-away możliwa jest integracja szlabanu z fotokomórką. Beninca Lady wyposażona jest w trzy regulowane wyłączniki krańcowe, znajdujące się w fazie otwarcia i zamknięcia. Dla bezpieczeństwa korzystania ze szlabanu model ten został wyposażony w niezawodne zabezpieczenie amperometryczne, zapobiegające zgnieceniu. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, możliwe jest szybkie odblokowanie zewnętrzne. W przypadku awarii zasilania, istnieje możliwość przełączenia na zasilanie akumulatorowe (opcjonalne).