Najlepsze napędy do bram dla przemysłu – poznaj serię marki Krispol

przedstawiamy napędy przemysłowe Krispol

Urządzenia stosowane w przemyśle muszą charakteryzować się niezrównaną trwałością i niezawodnym działaniem. Cel ten można osiągnąć dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów i użyciu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Tylko w taki sposób możliwe jest stworzenie produktu, który sprosta specyficznym wymaganiom przemysłu. Doskonale wie o tym Krispol – producent bram, a także automatyki dla domu i przemysłu. Lata doświadczeń zdobytych przy doskonaleniu napędów wykorzystywanych w budownictwie mieszkaniowych, doprowadziły do powstania serii Starcus F – mocnych napędów do bram dla przemysłu. Napędy Starcus F mogą być stosowane zarówno do bram magazynów, bram oddzielających pomieszczenia wewnątrz zakładu. Napędy Krispol są kompatybilne z wieloma akcesoriami zwiększającymi funkcjonalność – między innymi z kurtynami świetlnymi lub systemem oddymiania. Dzięki wbudowanemu oświetleniu LED obsługa napędu jest jeszcze łatwiejsza – niezależnie od warunków i pory dnia.

Solidne napędy przemysłowe do bram Starcus F

Seria napędów do bram Starcus F obejmuje modele F35, F50, F70, które zostały zaprojektowane z myślą o ich codziennym funkcjonowaniu w warunkach przemysłowych, co wiąże się najczęściej z dużą intensywnością, obciążeniami, a także trudnym środowiskiem pracy. Producent zadbał o dłuższą żywotność napędu niż w przypadku klasycznych rozwiązań – przekładnie napędów zostały umieszczone w kąpieli olejowej i zastosowano dodatkowe uszczelnienia. Dla jeszcze lepszego działania każdy z napędów z serii Starcus F wyposażony jest w falownik, który umożliwia skorzystanie z funkcji łagodnego startu i zatrzymania (softstart), co w znacznej mierze zwiększa żywotność podzespołów. Zaletą napędów przemysłowych Krispol jest możliwość regulacji prędkości otwierania i zamykania bramy. Regulowana jest także czułość detekcji amperometrycznej. Funkcje te pozwalają na pełne dopasowanie pracy napędu bramy przemysłowej do specyfiki danego obiektu.

Napędy przemysłowe do bram Krispol są wykonane tak, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia awarii. Pomocny jest także system ostrzegający o konieczności przeprowadzenia serwisu – informacja generowana jest na podstawie liczby cykli otwarcia/zamknięcia bramy.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat napędów Krispol, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, a także odwiedzin naszego salonu stacjonarnego.