Innowacyjna brama łamana Konsport – gdzie znajdzie zastosowanie?

Innowacyjna brama łamana Konsport – gdzie znajdzie zastosowanie?

Coraz częściej inwestorzy muszą poszukiwać kreatywnych rozwiązań, aby pogodzić funkcjonalność ze specyficznymi wymaganiami terenów, na których powstają budynki mieszkalne, biurowe czy użytkowe. Wpasowanie inwestycji w tkankę miejską, istniejącą zabudowę, czy nietypowy teren wymaga doboru nieszablonowych rozwiązań. Dotyczy to także branży ogrodzeniowej. Z pomocą przychodzą producenci wraz ze swoimi innowacyjnymi realizacjami. Jednym z rozwiązań wartych uwagi jest brama harmonijkowa marki Konsport.

Czym wyróżnia się brama harmonijkowa Konsport?

Brama harmonijkowa, zwana także bramą łamaną to nowość w ofercie marki Konsport (którego produkty znajdziecie także w ofercie NBS System). Dostępne są dwa typy bramy harmonijkowej – jedno i dwuskrzydłowa. Brama harmonijkowa składa się ze skrzydeł podzielonych na mniejsze segmenty, połączonych ze sobą zawisami. W momencie otwierania się bramy, segmenty składają się w płynny sposób. Dzięki takiemu rozwiązaniu brama harmonijkowa Konsport zajmuje w trakcie otwierania znacznie mniej przestrzeni, niż klasyczne modele bram wjazdowych.

Brama łamana Konsport wyposażona jest w wysokiej jakości, wydajną automatykę, odpowiedzialną za otwieranie i zamykanie bramy. Pełna automatyzacja obsługi bramy znacznie zwiększa wygodę z korzystania z niej. Nowoczesny mechanizm zapewnia szybką i cichą pracę bramy. Zawiasy zostały wyposażone w najwyższej jakości łożyska, więc proces zamykania bramy harmonijkowej przebiega płynnie i bezawaryjnie.

Gdzie sprawdzi się brama łamana Konsport?

Brama harmonijkowa jest doskonałym wyborem zarówno w przypadku wjazdów na prywatne posesje, jak i przed budynkami firmowymi. Ten innowacyjny model sprawdzi się wszędzie tam, gdzie mamy do dyspozycji niewiele miejsca. Bramy łamane to najlepsze rozwiązanie tak, gdzie otoczenie, ukształtowanie terenu i możliwości techniczne.

Warto zauważyć, że bramy łamane Konsport dostępne są z różnymi rodzajami wypełnień. Dzięki temu można dopasować je w pełni do ogrodzenia posesji. W ofercie Konsport dostępne są także różne wersje kolorystyczne bramy – od metalicznych szarości i zieleni, piękne, głębokie czernie. To sprawia, że brama łamana doskonale podkreśla nowoczesny i elegancki charakter architektury.