Brama elewacyjna Krispol – harmonia i nowoczesność

Nieustannie zmieniające się trendy w architekturze mieszkaniowej obejmujące także stylistykę wykończenia budynków motywują producentów do nieustannego rozwijania oferty. Jedną z ciekawszych propozycji wśród nowości w ofercie producentów bram jest brama elewacyjna Krispol. Czym różni się od innych bram? W jakich budynkach znajdzie swoje zastosowanie?

Brama idealnie dopasowana do budynku, czyli kilka słów o bramie elewacyjnej

Od pewnego czasu w budownictwie mieszkaniowym utrzymuje się trend na nowoczesny, minimalistyczny styl. Najpopularniejszymi kolorami elewacji jest biel, lub cementowa szarość, łączone z antracytem czy elementami z jasnego drewna, które przełamują minimalistyczny chłód. Do takich inwestycji dobór klasycznej bramy garażowej, która będzie się estetycznie prezentować i pasować do całej bryły było nie lada wyzwaniem. W odpowiedzi na potrzeby klientów firma Krispol stworzyła innowacyjny model bramy garażowej: bramę elewacyjną.

Brama elewacyjna, zwana również bramą fasadową to innowacja w świecie bram. W przeciwieństwie do klasycznych rozwiązań nie jesteśmy skazani, na proponowany nam przez producenta bram wzór czy kolor bramy. Konstrukcja bramy elewacyjnej oparta jest na konstrukcie przemysłowej bramy segmentowej. Brama zbudowana jest z materiałów, które są odporne na zwiększony ciężar, co gwarantuje niezawodne działanie. Do konstrukcji bramy montuje się wybrane przez klienta poszycie. Może być ono wykonane z drewna, ceramiki, włókna cementu, tworzywa sztucznego, czy innego materiału. Wybrany materiał poszycia mocowany jest do bramy przy pomocy specjalnych profili. Łączenie materiału poszycia z konstrukcją bramy jest niewidoczne, co zwiększa estetykę bramy.

Kiedy warto wybrać bramę elewacyjną?

Brama fasadowa Krispol to rozwiązanie dla klientów poszukujących oryginalnych rozwiązań, które spełnią ich wymagania. Ten rodzaj bramy będzie doskonale komponować się z budynkami mieszkalnymi utrzymanymi w minimalistycznym stylu. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu idealnie dopasujesz kolorystykę i wzornictwo bramy do reszty elewacji budynku – brama będzie wyglądać jak jedna ze ścian budynku, tworząc ciekawy detal architektoniczny.

Chcesz dowiedzieć się więcej o bramach elewacyjnych Krispol? Zapytać o możliwość montażu takiej bramy w Twoim domu? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi i wizyty w salonach stacjonarnych!