SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Nowoczesne domofony i wideodomofony

Aby zdalnie otwierać drzwi i skutecznie identyfikować interesantów, najlepszym rozwiązaniem są domofony i wideodomofony. Stanowią one nieodzowny element komunikacji między furtką a domem lub firmą.

Nasza oferta domofonów zawiera zarówno proste, jak i rozbudowane urządzenia. W prostych analogowych wersjach głównymi elementami są: zewnętrzna kaseta rozmówna oraz słuchawka wewnętrzna. W rozbudowanych systemach montuje się jedną kasetę zewnętrzną i kilka słuchawek. Rozwiązanie to znajduje zastosowanie na osiedlach mieszkaniowych lub w domach wielorodzinnych. Dodatkowo jest możliwość uzyskania łączności między słuchawkami (tzw. funkcja interkomu).

Systemy domofonowe analogowe cieszą się nieustanną popularnością dzięki prostocie konstrukcji, łatwości montażu i niskiej cenie. Z kolei urządzenia cyfrowe oferują dodatkowe możliwości wykorzystania, takie jak:

  • otwieranie drzwi wejściowych bez używania klucza tylko za pomocą kodu
  • samodzielne zmienianie przez lokatora kombinacji cyfrowej kodu
  • sygnalizacja dźwiękiem każdorazowego użycia domofonu
  • komunikacja między pomieszczeniami (np. między pokojem a garażem) możliwa dzięki funkcji interkomu

Wyspecjalizowane wideodomofony

Oferujemy także sprzedaż i montaż wideodomofonów, dzięki którym będziesz mógł nie tylko usłyszeć, lecz także zobaczyć osobę, która do Ciebie przychodzi. W celu usprawnienia komunikacji systemy wideodomofonowe można rozszerzać o dodatkowe monitory lub słuchawki.

Domofony na zamówienie klienta

W naszej ofercie znajdują się także urządzenia zaawansowane technologicznie i dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Zapewniamy m.in. rozwiązania bez słuchawek, ale za to z panelem wewnętrznym głośnomówiącym. Występuje on w wersji dla domofonów i wideodomofonów.

Dostarczamy sprawdzony sprzęt łódzkich firm MIVI Urmet i Laskomex. Produkowane przez nich domofony są trwałe i bezawaryjne, a w przypadku uszkodzenia łatwo uzyskać części zamienne i skuteczny serwis.

Potrzebujesz pomocy w doborze domofonu lub wideodomofonu?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt

mivi-panelwideo zestaw