SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Uniwersalne ogrodzenia palisadowe

Jeśli poszukujesz ogrodzenia, które idealnie sprawdzi się w przy domu, obiekcie przemysłowym, osiedlu mieszkaniowym, szkole, uczelni czy budynku administracji publicznej, ogrodzenia palisadowe to najlepsze rozwiązanie. Klienci wybierają je ze względu na prostą, a jednocześnie posiadającą ciekawe walory estetyczne formę, która idealnie współgra ze współczesną architekturą użytkową. Elementy zdobnicze oraz przęsła wykonane z najwyższą starannością podkreślają prestiżowy wygląd każdego miejsca.

Ogrodzenia palisadowe – wysoka trwałość i estetyka

Wypełnienie palisadowe stanowią profile o przekroju kwadratowym lub prostokątnym. Do ich produkcji wykorzystuje się wyłącznie stal najlepszego gatunku oraz nowoczesne technologie antykorozyjne, takie jak: cynk ogniowy, podkład cynkowy lub lakier proszkowy w dowolnym kolorze palety RAL. Istnieje także możliwość wykonania ogrodzenia w powłoce młotkowej i strukturalnej. Dzięki temu system ogrodzeń palisadowych jest solidny i odporny na działania czynników atmosferycznych, zapewniając bezpieczeństwo użytkowania przez lata.

Ogrodzenia palisadowe szczególnie estetycznie prezentują się, gdy przęsła i bramy zamontowane są do słupów z klinkieru, piaskowca lub kształtek łupanych.

Bramy i furtki ogrodzenia palisadowego

Do każdego ogrodzenia można dobrać odpowiednio zaprojektowaną bramę oraz furtkę – prawą lub lewą. Wszystkie bramy i furtki wyposażone są w regulowane ocynkowane zawiasy umożliwiające łatwy montaż i regulację w trakcie użytkowania. Wypełnienie bram i furtek możliwe jest w wielu wariantach zależnych od potrzeb i oczekiwań klienta.

Na zamówienie oferujemy bramy i furtki w nietypowych wymiarach.

Potrzebujesz pomocy w doborze ogrodzenia?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt